Uygulama Incelemeleri

Anasayfa | Hakkımızda | Kategoriler | Android Programlama | Baslangic Seviyesi | Orta Seviye | Uzman | Uygulama Incelemeleri |Kaynak Kodlar | Kaynak Kitaplar | Giris | Bize Ulasin

En Yaygın Batarya Koruma Programları

20.11.2015 tarihinde Uygulama İncelemeleri kategorisine eklenmiş, 79 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum

Devamini Oku Yaziya Yorum Yap

Teknoloji gelişiyor.. Ömrümüzden götürdükleri gibi derin bir konuya girmeden getirilerinden bahsetmekte fayda var. Akıllı telefonlarımızın sayısız özelliğiyle baş etmesi kolay olmuyor. Yazılım uzmanları bu kez bu konuya ışık tutacak programlar geliştirdiler. Telefonlarımızın üzerindeki yorgunluğu alan, onları bir hafta sonu masaj yaptırmışçasına rahatlatan, detoks etkisi yaratan, toksin atan programlar..

Pil koruyucu programlar gereksiz programları kapatarak ram yükünü azaltıyor aynı zamanda sizlere kalan şarjınızı belirterek hazırlıksız yakalanmamak için bu şarj oranı ile telefonun ne kadar süre kullanılabileceğini hesaplayıp sizlere sunuyor…

ChatSecure Güvenli Mesajlaşma

19.11.2015 tarihinde Uygulama İncelemeleri kategorisine eklenmiş, 99 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum

Devamini Oku Yaziya Yorum Yap

ChatSecure Nedir ?

ChatSecure birkaç özgür yazılımı birleştirerek, iOS Ve Android platformu için geliştirilmiş bir güvenli mesajlaşma uygulamasıdır.

ChatSecure Ne İşe Yarar ?

Günümüz teknolojisinde bulut depolama sistemleri üzerinde tüm konuşmalarımız facebook,twitter, vodafone tarzı şirketler tarafından depolanmaktadır. Bu depolamadan rahatsız olan kullanıcılar için gmail jabber xmpp server veya free bir üyelik ile karşı tarafla şifreli bir iletişim kurarak güvenliğinizi sağlar.

ChatSecure Geliştirilebilir Mi?

Özgür kaynak bir yazılım olduğu için rahatlıkla kullanıcılar tarafından geliştirilebilir.https://chatsecure.org/developers/Bu…

CHEVKO Port Tarayıcı İncelenmesi

08.06.2015 tarihinde Uygulama İncelemeleri kategorisine eklenmiş, 47 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum

Devamini Oku Yaziya Yorum Yap

Chevko Port Tarayıcı varolan yerel ağdaki kendi cihazımız hakkında veya diğer aygıtlar hakkında bilgiler verir. MAC Adresi, Dahili IP Adresi, Dış IP Adresi, Sinyal Gücü, SSID ve BSSID gibi bir çok seçeneği içerisinde barındırmaktadır.

Time To Plan

03.06.2015 tarihinde Uygulama İncelemeleri kategorisine eklenmiş, 37 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum

Devamini Oku Yaziya Yorum Yap

Uygulamamızın amacı görevlerinizi girerek gün içinde tamamlanan ya da tamamlanmayan görevlerin farkındalığını arttırmak ve hayatınızı daha düzenli hale getirmektir.

ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİNDE KULLANILAN VERİTABANLARI

05.04.2015 tarihinde Uygulama İncelemeleri kategorisine eklenmiş, 90 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum

Devamini Oku Yaziya Yorum Yap

  Android İşletim Sistemi üzerinde, son kullanıcılar için tasarlanmış ve çeşitli amaçlara hizmet eden birden çok mobil veri tabanı bulunuyor.  Hep beraber kullanıcı oylarına göre en popüler uygulamadan, en az popüler olan uygulamaya doğru bir sıra dahilinde bu uygulamaları inceleyelim.

EN YAYGIN 9 FİTNESS UYGULAMASI

05.04.2015 tarihinde Uygulama İncelemeleri kategorisine eklenmiş, 48 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum

Devamini Oku Yaziya Yorum Yap

Akıllı telefonlar hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası haline gelmişken bu alışkanlığı biraz daha işlevsel kullanmak kulağa fena geliyor olamaz. Mesela bir kütüphane uygulaması? Beğendiğiniz kitaplardan oluşan sanal bir kütüphane? Kitap insana ne katmaz ki.. Ya da bir haber sitesinin uygulaması ile güncel olaylardan telefonunuza bildirim gelerek haberdar olmak?

Telefonunuzun hafızasının oyunlardan çok akıllı, yol gösterici uygulamalar ile dolması her anlamda kaliteli bir yaşam sunabilir. Peki ya günümüz koşullarında hareketi kısıtlı olan insanoğlunun beden sağlığı için egzersiz yapması gerekliliği? Nerede, nasıl egzersiz yapılabilir?

Gelin…

AirDroid Android Uygulaması ve Andorid Uygulamalarınızı Yedeklemenin En Kolay Yolu

04.04.2015 tarihinde Uygulama İncelemeleri kategorisine eklenmiş, 22 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum

Devamini Oku Yaziya Yorum Yap

Bugün Android Market‘te gezinirken rastgele denk geldiğim AirDroid uygulaması, keşfettiğim andan itibaren “işte budur!” dediğim bir uygulama oldu. Kablosuz ağ bağlantısı üzerinden telefonunuzu bir web tarayıcı aracılığı ile kullanmanızı sağlayan uygulamayı her Android kullanıcısına kesinlikle tavsiye ederim! Uygulamanın detaylarına göz atmak isteyenleri buraya alayım.

Bahsettiğim gibi AirDroid, cep telefonunuzun her şeyini bir web tarayıcı üzerinden kullanmanızı sağlayan gerçekten harika bir uygulama!

AirDroid Android Uygulaması ve Andorid Uygulamalarınızı Yedeklemenin En Kolay Yolu

04.04.2015 tarihinde Uygulama İncelemeleri kategorisine eklenmiş, 22 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum

Devamini Oku Yaziya Yorum Yap

Bugünlerde özellikle Technics marka cihazlar ile “OldSchool” Dj’liğin tekrar yaygınlaşması amaçlanırken, yaşamın her alanında olduğu gibi elektronik müziktede teknolojinin gelişmeleri kullanmaktan kaçınmaz olduk.

2000’li yılların başlarında Native Instruments şirketinin çıkardığı Traktor Dj Studio ve Atomix Productions şirketinin çıkardığı Virtual Dj Studio programları arasındaki rekabet aslında bugünlerde elektronik müzikte gelinen noktanın yerini belirleyen etken oldu.

Günümüzde ise Pioneer ve Native Instruments şirketlerinin çıkardığı “controller” adı verilen cihazlar ile bize yayına sürülen bu programlardan birini kullanma zorunluluğunda…

Android Device Manager ile Cihaz Yönetimi02.04.2015 tarihinde Uygulama İncelemeleri kategorisine eklenmiş, 31 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum

Devamini Oku Yaziya Yorum Yap

Android Device Manager (ADM), Google’ın Android cihazınızı bulmanız için geliştirmiş olduğu bir web servisidir. Bu servis ile uzaktan telefonunuzu çaldırabilir, kilitleyebilir / silebilir ve son konum bilgilerini de görebilirsiniz. Bu servisi telefonunuz üzerinde kullanabilmeniz için Wifi veya mobil veri bağlantısının aktif olması gerekiyor.

Yeni gelen güncelleştirmeleriyle internet bağlantısına ek olarak Google Location History ve konum servislerinin de açık olması gerekiyor. Android cihaz sahiplerinin fazlasıyla işine yarayabilecek bir servis.

Androiddeki Ücretsiz Mesajlaşma ve Görüşme Programları

28.03.2015 tarihinde Android Programlama kategorisine eklenmiş, 144 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum

Devamini Oku Yaziya Yorum Yap

Merhaba mobilecoder.net sakinleri son yıllarda internet ve akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte telefon kullanma alışkanlıklarımızda hızla değişim göstermekte.Eskiden sıkça kullandığımız GSM operatörleri üzerinden yaptığımız telefon aramaları SMS ve MMS gibi alışkanlıklarımız yerini yavaş yavaş internet üzerinden kullanılan ücretsiz uygulamalara bırakıyor. Bu yazımda da sizlere Android’deki ücretsiz görüşme ve mesajlaşma uygulamalarını tanıtacağım.

En Çok Okunanlar

En Çok Yorumlananlar

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

En Çok Okunanlar

En Çok Yorumlananlar

Sitemizde En Çok Okunan İçerikle

ANDROID TELEFONLARA
ROOT ATMA
Root Ne demek? Bir android
cihazi root etmek telefonun

ANDROID FRAGMENT
YAPISI VE KULLANIMI
Fragmentler Activity icerisinde
yer alan kullanic ara yüzleridir.
Fragment

Asp.NET’de web servis
hazirlama ve Android de
kullanimi
Web Servis Nedir ? Web
üzerinden HTTP protokolü ile
hizmet

Çalar Saat Uygulamasi (
AlarmManager in Android)
AlarmManager In Android
Merhabalar, gelistirdigim
Alarm programini sizlere

Son Yapılan Yorumlar

KategorilerAndroid ProgramlamaAndroid Uygulama ÖrnekleriBaşlangıç SeviyesiDiğerOrta SeviyeSayfalarUygulama İncelemeleriUzman

Arama:

Son Yazılar

Android Audio Uygulama Örneği

Android’e Yeni Başlayanlar İçin Pratik Bilgiler

En Kullanışlı Android Uygulamaları

DİGİTAL ORTAMDA MOBİL OYUNLAR

XAMARIN PLATFORM

Etiketler

activity android android 5 android 5.1 Android Developer Android Developer Studio Android Programlama Android SDK android studio android sürümleri android uygulama Android Uygulama Geliştirme application AsyncTask avd custom listview debug delete developer ekran emülatör google Google Developer Lisans hata ayıklama html5 insert intent java layout mobil mobilecoder Mobil Uygulama Geliştirme oyun rss sdk manager select ses smartface timer uygulama ViewSwitcher ViewSwitcher nedir xml yazı ztyo

Arşivler

Kasım 2015
Haziran 2015
Mayıs 2015
Nisan 2015
Mart 2015
Şubat 2015O
cak 2015
Eylül 2014

Meta
Kayıt ol
Giriş
Yazılar RSS
Yorumlar RSS
WordPress.org